Kategorie
 
 
 
Změkčovače vody
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Změkčovače vody
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Změkčovače vody

 
 

100% garantovaná účinnosť
Změkčovače vody jsou filtry na vodu, které permanentně odstraní vodní kámen z celého domu, bytu či firmy. Každý změkčovač tvrdé vody z naší nabídky je plnoautomatický, což znamená, že nevyžaduje žádnou údržbu, případně minimální. Změkčování vody s použitím osvědčených filtrů z naší nabídky vyřeší vaše problémy s tvrdou vodou.

Poskytujeme:
• kvalitní a individuální přístup,
• montáž a pravidelný servis po celém Česku,
• záruku odstranění závady do 48 hodin.

Jak vybrat vhodný změkčovač vody a účinně změkčit vodu?
Při výběru záleží zejména od dvou faktorů, a to spotřeba a tvrdost vody. Proto je zcela odlišná úprava vody v domácnosti jako úprava vody v průmyslu. V případě úpravy vody v rodinném domě se čtyřmi osobami, kde tvrdost vody dosahuje přibližně 20 ° dH doporučujeme automatické změkčovače tvrdé vody s cca 20 litry katexu. Jako ideální změkčovače vody pro domácnost doporučujeme zařízení Aquatip® Logix 20, případně AQ® BNT 20. Je také možné volit alternativu maiCat. S vyššími nároky na tvrdost vody a spotřebu je třeba sáhnout po výkonnějších strojích. Od těchto faktorů se odvíjí i cena změkčovačů vody.

Změkčení vody po instalaci filtru si můžete jednoduše ověřit pomocí testeru na tvrdost vody. Ať už máte zájem o elektrický změkčovač vody případě manuální, náš eshop nabízí nejvetší sortiment změkčovačů vody v Česku i na Slovensku. Pokud nevíte jak efektivně změkčit vodu ve vaší domácnosti, rádi poradíme buď na našem online chatu, na telefonu nebo přes email. Pokud máte otázky související se změkčováním tvrdé vody, sme tu pro Vás. 

 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Výrobci
Filtrování produktů podle výrobců
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
 
 
další kategorie
Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:

 
Manuální změkčovač vody AQ® 7

Manuální změkčovač vody AQ® 7

Manuální změkčovač vody AQ® 7 představuje spolehlivé a úsporné řešení k odstranění vodního kamene zejména v menších domácnostech.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
4.325 Kč bez DPH
5.190 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze