Úprava vody ve 4 krocích

 

Úprava vody se v posledních letech týká čím dál více a více našich životů. Pokrok v průmyslu a zemědělství zajistil výrazné znečištění vodních zdrojů, přičemž v mnoha případech stala filtrace vody až nezbytná. Lidské tělo se z více než poloviny skládá právě z vody a proto je důležité dbát na kvalitu pitné vody dodávané našemu tělu. Úpravou vody tedy rozumíme proces, kdy se pomocí filtrů na vodu zasahuje do složení vody tak, aby po filtrací byla voda použitelná ať už na pití nebo vhodná do průmyslových zařízení, tedy jako užitková. Při úpravě vody ať už v domácnostech, domech nebe bytech je jeden důležitý faktor a tým je rozbor vody. Po dlouholetých zkušenostech jsme rádi, že vám můžeme představit naši novinku v oblasti provádění rozboru vody a také způsob, jakým naše firma pracuje při úpravě vody a to ve 4 krocích.

1

První krok - rozbor vody, resp. prohlídka

Analyzujeme váš problém, přičemž většinou začínáme rozborem vody, či prohlídkou ...

V prvním okamžiku nás oslovíte s klasickým požadavkem. Chcete upravit vodu, respektive chcete vodu filtrovat a zbavit nečistot. Je vhodné se zeptat, jestli máte výsledky rozboru vody. Většina zákazníků tímto rozborem nedisponuje. Pokud ani vy, respektive ani nevíte, jaké látky a jaké hodnoty škodlivých látek ve vodě jsou, není možné navrhnout přesnou úpravnu vody. Zavolejte nám nebo napište a my se s vámi dohodneme na obhlídce, případně na odběru, či zaslání vzorků vody k nám na přeměření. Následně zjistíme druhy a množství škodlivých látek ve vodě a na základě toho vám uděláme výstup, analýzu kvality vody.

2

Druhý krok - návrh zařízení na úpravu vody

Připravujeme co nejvhodnější technologickou variantu na úpravu vody, většinou nabídneme více alternativ ...

Po kvalitní analýze vody následuje diskuse. Zjistíme jaké máte požadavky a představy. Ukážeme vám, kde jsou jednotlivé problémy ve vodě, což je jejich příčinou a jak je řešit. Nejčastějšími jsou vodní kámen, železo a mangan, popřípadě pitná voda, která se řeší nejčastěji reverzní osmózou. Důležité je i to, že po instalaci úpravny vody nemálo ušetříte, ať už na balených vodách, nefunkčních spotřebičích, topné technice nebo pracích prostředcích. Také vám představíme naše produkty a varianty, které umíme poskytnout. Děláme vše pro to, abychom dosáhli co nejvyšší spokojenost na obou stranách. Jsme společnost, která ví, že nejlepší reklamou je spokojený klient. My jsme také spokojeni, když filtrace vody funguje tak, jak má a my se staráme o pravidelný servis a ne reklamace, proto se snažíme poskytovat pouze dlouhodobě ověřené a kvalitní produkty.

3

Třetí krok - konečné rozhodnutí, tedy samotná montáž

Realizujeme odbornou montáž do 3 pracovních dnů v termínu, který vám vyhovuje, kdekoliv na Slovensku a v Česku ...

Pokračujeme instalací zařízení. Nejprve budete komunikovat s dalšími kolegy z naší společnosti, kteří se s vámi dohodnou na nejvhodnějším termínu instalace, zde je prostor pro diskusi ohledně různých speciálních požadavků z vaší strany. Také se musíme ujistit, že je místo připraveno k instalaci. K úplné spokojenosti vám poskytneme možnost opětovného měření upravených parametrů ve vodě (tvrdost, vodivost, železo, dusičnany, atd ..). Tedy po montáži odebereme vzorek upravené vody a zanalyzujeme výsledné parametry. Samozřejmě garantujeme dosažení požadovaných výsledků, které si stanovíme ještě před montáží.

Fungujeme po celém Slovensku a Česku! To znamená, že ceny montáže, servisů jsou stejné, nehledě na vzdálenost. Desítka našich techniků dennodenně vyráží ze Žiliny do každého koutu Slovenska a Česka na servisování a instalaci zařízení. Na základě toho jsme nejflexibilnější a všechny montáže, odběry vzorků, obhlídky a servisní zásahy řešíme ASAP, tedy v horizontu pár hodin, či dní.

4

Čtvrtý krok - pravidelný servis a záruka

Hlídáme vaše zařízení a připomínáme vám termíny servisů a výměn ...

Po celém procesu jste zařazen do servisní databáze přes 26 000 našich klientů a automaticky vám navrhneme servis v horizontu 6 až 12 měsíců v závislosti na znečištění vody a průtoku. Po prvním servisu se tato lhůta ještě přizpůsobí. Na termín servisu vás včas informujeme a to většinou telefonicky, přičemž je také samozřejmostí sjednání času, který vám bude vyhovovat. Při servisu dbáme na správnou dezinfekci celého zařízení, jeho kontrolu, výměnu filtrů, vložek a náplni. Rovněž doplníme potřebné množství regenerátu, které postačí do další prohlídky.

psdcquotes/author.png

"Jsem urologem v bratislavkej nemocnici na Mickiewiczova ulici. S firmou spolupracuji už léta, máme namontovanou reverzní osmózu, změkčovač vody a momentálně čekáme na ionizátor. Mám bohaté zkušenosti s operacemi například ledvinových kamenů a jsem velmi rád, že existuje firma, která pomáhá lidem v oblasti jakou je voda, protože se na ni často zapomíná. "

- Doc. MUDr. Juraj Fillo , PhD.

psdcquotes/profilovka.png

"V našich dreveničkach jsme potřebovali řešit změkčení vody kvůli ochraně vířivky a ostatních zařízení. Protože dreveničky pronajímáme, potřebovali jsme kvalitní a dlouhodobě bezporuchové a funkční řešení. Na internetu se dá toho najít mnoho, ale potěšila mě obsáhlá emailová odpověď od Čistá voda od pana Papíka a následný telefonát mě jen utvrdil, že toto je společnost, která se problematice už déle věnuje a ví, o co v ní jde. Společně jsme navrhli vhodné řešení pro nás, dodávka proběhla rychle, zajistily nám i pozdější montáž, nastavení zařízení dle místní tvrdosti vody, dodaly potřebné solné tablety. Vše neustále funguje a to oceňujeme my a těší se z toho naši spokojení zákazníci."

- Roman Pohančeník, vedoucí ubytovacího zařízení Dreveničky

psdcquotes/profilovka.png

"Koupili jsme novou vířivku a protože máme velmi tvrdou vodu, tak jsem hledala řešení jak vodu změkčit. Na internetu jsem našla stránku www.cistavoda.sk, kde mi telefonicky poskytli veškeré informace, poradili jaký přístroj je pro nás vhodný a v průběhu dvou dnů po objednávce i dodaly. Moje poděkování patří i technikovi, který mi telefonicky radil při zapojování i prvním spuštění. Měření tvrdosti vody před napuštěním a následně napouštěné vody přes změkčovač bylo nesrovnatelné a proto bych změkčovač vody doporučila každému, kdo uvažuje o koupi vířivky."

- Henrieta, napsala o nás na portálu Heureka

psdcquotes/profilovka.png

"V naší firmě bylo potřeba řešit problém s tvrdou vodou, protože přístroje se zanášali vodním kamenem. Na základě toho jsme kontaktovali společnost ČistáVoda. Po společné analýze problému jsme se rozhodli pro dva změkčovače vody do průmyslové provozu. Byl jsem spokojen zejména s velmi rychlou dobou dodání a montáží. Určitě mohu doporučit. "

- Dušan Oršuliak vedoucí provozu Nobel Automotive Slovakia Dolný Kubín

psdcquotes/profilovka.png

"Našla jsem každou informaci na vaší web stránce a máte dobré ceny. Objednala jsem rozbor vody. Placení bylo jednoduché, rychle jsem dostala výsledky a dodržovali jste termín. Ano, doporučuji, protože jste spolehliví. "

- Zuzka, napsala o nás na webu Heureka

psdcquotes/profilovka.png

"Se společností probíhala komunikace a analýza téměř rok, protože jsme upravovali velmi znečištěnou vodu od dusičnanů, amonných iontů a podobně. Také jsme měli problém se zápachem. Avšak nakonec jsme se dohodli a máme namontovanou komplexní úpravnu vody pro více než 10 domů, které máme napojené z jednoho zdroje. S kvalitou vody po filtrací jsem spokojený a mohu doporučit. "

- Peter Turský, Višňové

Celý tento systém nám vyplynul z dlouholeté praxe s klienty.

Věříme, že najdeme společně řešení i pro vás. Těšíme se.

Kontaktujte nás