Kategorie
 
 
 
Univerzální TRIO vodní filtr
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Univerzální TRIO vodní filtr
MĚŘENÍ TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Univerzální TRIO vodní filtr

0 (0 hlasů)
Kód:200160
Výrobce:Iné
Trojitá filtr na vodu, který obsahuje dvě sedimentační vložky a jednu uhlíkovou.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Rozměr připojení: 3/4 col = 25 mm: 1.158 Kč bez DPH
1.390 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Univerzálny trio filter na vodu Schéma rozmery

Trojitý filtr je vhodný na každou situaci. Slouží jako ideální, prvotní filtrace zejména obecní vody, protože se skládá ze dvou mechanických předfiltrů a uhlíkového filtru na chlor. Dokonale pročistí vodu a ochrání další přístroje před poškozením.

Vodní filtr TRIO je dodáván v kompletní sadě čili samotné 3 filtry, klíč, držák uchycení, 2x mechanická filtrační vložka rozdílné propustnosti a uhlíková filtrační vložka.

 

Použití:

Filtr je určen pro filtraci studené vody ve vodovodním potrubí, umísťuje se však i pod kuchyňský dřez. Obal se vyznačuje vylepšeným tvarem a zvýšenou tvrdostí plastů oproti klasickým potrubním filtrům, díky kterým zvládne provozní tlak až do 10 barů. Při instalaci doporučujeme umístit před vstup do filtru uzavírací ventil pro snadnější výměnu filtračních vložek.

 

Filtrační vložky:

Mechanická vložka k trio filtru

Mechanická filtrační vložka: mechanická polypropylenová filtrační vložka odstraní z vody sedimenty, jako jsou písek, hlína, štěrk, rez, vlasy a všechny další mechanické nečistoty nacházející se ve vodě. Mechanická filtrace slouží jako ochrana domácích spotřebičů, zařízení či úpraven vody před zanesením pevnými nerozpustnými látkami, což může mít za následek jejich poškození, případně úplné zničení.

Uhlíková vložka k trio filtru

Uhlíková filtrační vložka: účinně odstraňuje z vody chlor a jeho sloučeniny. Aktivní uhlí odstraní také trihalometany, takzvané "THM", které vznikají při reakci chloru s mikroorganismy a jsou vysoce karcinogenní. Filtr zbaví vodu i dalších škodlivých organických látek, jako jsou bakterie, pesticidy, herbicidy, těžké kovy a fenoly, také výrazně zlepší nepříjemnou chuť a vůni vody.

 

Výhody použití TRIO filtru na vodu:

 • průhledný obal, díky kterému snadno vidíte úroveň znečištění filtrační vložky,
 • široká kompatibilita se všemi filtračními vložkami Aquafilter o velikosti 10",
 • přetlakový ventil, s nímž vypustíte vzduchové bubliny, které vzniknou při výměně filtrační vložky,
 • filtr je výborně těsněný,
 • mezinárodní certifikáty NSF, WRAS,
 • 2 možnosti připojení: 3/4", 1".
 • Rozměry (Výška x Průměr): 32 x (12x3) cm
 • Hmotnost: 2.7 kg
 • Průměrný průtok: v závislosti na znečištění
 • Pracovní tlak: 4-6 bar
 • Maximální pracovní tlak: do 10 bar
 • Pracovní teplota: 2 °C - 45 °C (filtrovaná voda max. do 23 °C)
 • Připojení: 1", 3/4"
 • Velikost filtračních pórů: 1 μ, 5 μ, 20 μ


avatar

Dobrý deň kde sa nachádza pretlakový ventil ktorý odstráni bubliny pri výmene vložiek, píšete v časti výhody Trio filtra.

...
avatar

Dobrý deň,
ďakujem za Vašu otázku, veľmi rada pomôžem.

Pretlakový ventil sa pri tomto type filtra nachádza v hornej časti - jedná sa o krížovú skrutku, poprípade o červenú poistku.

Verím, že som pomohla. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom a prianím pekného dňa,
Barbora, ČistáVoda

...
avatar

Dobrý deň,
ake sú tu použité veľkosti filtračných vložiek?
Ďakujem.

...
avatar

Dobrý deň pán Juraj,
ďakujem za Vašu otázku, veľmi rada pomôžem.

V danom filtračnom zariadení sú použité filtračné vložky veľkosti 10\" . Odporúčaná priepustnosť mechanických vložiek je 25 a 5 mikrónov, no môžete si ich aj nakombinovať podľa potreby.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom a prianím pekného dňa
Barbora, Čistá voda.

...
avatar

dobrý deň, poprosím dá sa uvedený filter použiť za darlingom, aby už čista voda tiekla do WC. Cez letné mesiace mám privedenú vodu do WC z vlastnej studni (šetrenie) a na polievanie. Na polievanie nie je potrebne čistenie vody.
Ďakujem

...
avatar

Dobrý deň,
ďakujem za Vašu otázku, veľmi rada pomôžem.

Samozrejme, daný filter je možné nainštalovať aj za darling. Je však potrebné, aby potrubie, na ktoré budete filter montovať malo veľkosť 1\" alebo 3/4\".

Verím, že som pomohla. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom Barbora, Čistávoda

...
avatar

zdravím mam otazocku je mozne tieto univerzalne filtre pouzit ked pracovný tlak mam 3 bary tak ci to bude stacit ?

...
avatar

Dobrý deň pán Peťo
ďakujeme za Vašu otázku. Samozrejme, univerzálny filter TRIO môžte používať, ak máte tlak 3 bary. Pracovný tlak pri tomto filtri je 4-6 barov.

Verím, že som pomohla.
S pozdravom,
Andrea

...
avatar

Nechápu Vaší odpověď. Potvrzujete použití univerzálního filtru TRIO při 3 barech a následně napíšete, že je pracovní tlak 4-6 bar. Jaký tlak bude na výstupu z filtru při těch 3 barech?

...
avatar

Dobry den
Funguje tento filter na tom istom principe alebo podobnom ako kanvice Britta a Laica?
Dakujem

...
avatar

Kanvice vodu filtrujú pomalšie a dôkladnejšie, univerzálny TRIO vodný filter je prietokový a inštaluje sa spravidla na hlavný prívod vody.

...
avatar

Dobrý deň, pri týchto filtroch je uvdené že pracovná teplotaje 2 °C - 45 °C (filtrovaná voda max. do 23 °C), znamená to že filtre je možné využiť aj na teplú vodu?

Ďakujem

...
avatar

Dobrý deň Tatiana,
vďaka za otázku, tento filter je však určený pre úžitkovú vodu, ktorá nie je zohrievaná. Avšak na teplú, horúcu vodu napr. z bojlera, prípadne inú vodu, ktorá je teplejšia než 40 stupňov Celzia odporúčame použiť https://www.cistavoda.sk/potrubny-filter-na-teplu-vodu/ .
Verím, že som pomohol.
Peter

...
avatar

Dobrý deň! Aká je životnosť jednotlivých filtrov, po koľkých pretečených litrov ich treba vymeniť? Aká je cena jednotlivých filtrov? Ďakujem! Paľo Zaťko

...
avatar

Dobrý deň pán Zaťko,
ďakujeme za komentár, čo sa týka životnosti filtrov, tak tá je veľmi individuálna, avšak v praxi na studničnej vode vydržia filtre menej ako na obecnej. Životnosť sa pohybuje od 6 do 10-12 mesiacov pri extrémne znečistenej vode to však môžu byť aj 3 mesiace. Cena filtrov je 3 až 6 eur za jeden kus podľa výrobcu a kvality, sadu náhradných nájdete vo zvýhodnenej cene na odkaze: https://www.cistavoda.sk/sada-3-filtracnych-vloziek-mum/ . V cene 9.90€ by Vám však štandardne mala stačiť na aspoň 6 mesiacov.
Verím, že som pomohol.

...

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze