Rozbor vody

Rozbor vody je důležitý faktor a pomocník při úpravě vody, ať už na měření výsledků nebo na prvotní nastavení přístrojů na úpravu vody. Zjistěte, zda je vaše voda vhodná k pití, rozborem vody u nás vám také ukážeme, jaký druh úpravny vody je pro vás nejvýhodnější. V případě zájmu nás kontaktujte a my se s vámi individuálně dohodneme na odběru, případně na zaslání vzorku vody k nám. Následně vám naměřené hodnoty odešleme buď prostřednictvím emailu nebo poštou. Pokud budete mít zájem, umíme vám odborně poradit při následné úpravě vody.

Rozbor vody

Komu jsme pomohli

psdcquotes/author.png

"Jsem urologem v bratislavkej nemocnici na Mickiewiczova ulici. S firmou spolupracuji už léta, máme namontovanou reverzní osmózu, změkčovač vody a momentálně čekáme na ionizátor. Mám bohaté zkušenosti s operacemi například ledvinových kamenů a jsem velmi rád, že existuje firma, která pomáhá lidem v oblasti jakou je voda, protože se na ni často zapomíná. "

- Doc. MUDr. Juraj Fillo , PhD.

psdcquotes/profilovka.png

"V našich dreveničkach jsme potřebovali řešit změkčení vody kvůli ochraně vířivky a ostatních zařízení. Protože dreveničky pronajímáme, potřebovali jsme kvalitní a dlouhodobě bezporuchové a funkční řešení. Na internetu se dá toho najít mnoho, ale potěšila mě obsáhlá emailová odpověď od Čistá voda od pana Papíka a následný telefonát mě jen utvrdil, že toto je společnost, která se problematice už déle věnuje a ví, o co v ní jde. Společně jsme navrhli vhodné řešení pro nás, dodávka proběhla rychle, zajistily nám i pozdější montáž, nastavení zařízení dle místní tvrdosti vody, dodaly potřebné solné tablety. Vše neustále funguje a to oceňujeme my a těší se z toho naši spokojení zákazníci."

- Roman Pohančeník, vedoucí ubytovacího zařízení Dreveničky

psdcquotes/profilovka.png

"Koupili jsme novou vířivku a protože máme velmi tvrdou vodu, tak jsem hledala řešení jak vodu změkčit. Na internetu jsem našla stránku www.cistavoda.sk, kde mi telefonicky poskytli veškeré informace, poradili jaký přístroj je pro nás vhodný a v průběhu dvou dnů po objednávce i dodaly. Moje poděkování patří i technikovi, který mi telefonicky radil při zapojování i prvním spuštění. Měření tvrdosti vody před napuštěním a následně napouštěné vody přes změkčovač bylo nesrovnatelné a proto bych změkčovač vody doporučila každému, kdo uvažuje o koupi vířivky."

- Henrieta, napsala o nás na portálu Heureka

psdcquotes/profilovka.png

"V naší firmě bylo potřeba řešit problém s tvrdou vodou, protože přístroje se zanášali vodním kamenem. Na základě toho jsme kontaktovali společnost ČistáVoda. Po společné analýze problému jsme se rozhodli pro dva změkčovače vody do průmyslové provozu. Byl jsem spokojen zejména s velmi rychlou dobou dodání a montáží. Určitě mohu doporučit. "

- Dušan Oršuliak vedoucí provozu Nobel Automotive Slovakia Dolný Kubín

psdcquotes/profilovka.png

"Našla jsem každou informaci na vaší web stránce a máte dobré ceny. Objednala jsem rozbor vody. Placení bylo jednoduché, rychle jsem dostala výsledky a dodržovali jste termín. Ano, doporučuji, protože jste spolehliví. "

- Zuzka, napsala o nás na webu Heureka

psdcquotes/profilovka.png

"Se společností probíhala komunikace a analýza téměř rok, protože jsme upravovali velmi znečištěnou vodu od dusičnanů, amonných iontů a podobně. Také jsme měli problém se zápachem. Avšak nakonec jsme se dohodli a máme namontovanou komplexní úpravnu vody pro více než 10 domů, které máme napojené z jednoho zdroje. S kvalitou vody po filtrací jsem spokojený a mohu doporučit. "

- Peter Turský, Višňové

Jaký rozbor vody potrěbuji?

Máte vlastní zdroj vody a netušíte jaké kvality je voda? Jde o váš první rozbor vody, přičemž chcete následně řešit úpravu vody? Pak je pro vás ideální řešení nejprve provést rozbor vody pro studniční vody a vrty. Tato analýza vám ukáže hodnoty látek, které v Českých vodách způsobují nejčastější problémy. Díky výsledkům z rozboru vody víme následně nastavit kapacitu jednotlivých filtračních zařízení pro případnou úpravu vody.

Potřebujete se informovat, případně nezávisle prověřit kvalitu vaší vody v domácnosti? Pokud máte vodu z vodárně a bojíte se o její kvalitu, nejjednodušší ji prověříte právě rozborem vody pro domácnosti. Dozvíte se obsah chlóru, tvrdost vody a také případně zvýšené množství dusičnanů, které jsou nevhodné k pití.

Kompletní rozbor vody pro pitnou vodu se analyzuje přímo v laboratoři a na výsledky se čeká přibližně jeden týden, kdy je však nutný? Při kolaudaci. Máte vlastní zdroj vody jako jediný zdroj vody v objektu? Poté bude potřebný kolaudační rozbor vody. Normy, které musíte splňovat při úspěšné kolaudaci vašeho objektu naleznete ve Vyhláške vlády č. 252/2004 Sb.

Pokud máte zájem o analýzu konkrétních látek ve vodě, které se nenacházejí v nabídce, tak nás prosím kontaktujte v našem formuláři a my se vám ozveme.

Jak postupovat při objednávce rozboru vody?

Při objednávce kolaudačního, respektive rozboru vody podle Nařízení vlády č.252/2004 je nutné nás kontaktovat přímo, přičemž se dohodneme na odběru vzorku, protože tehdy je to nutné. Při zájmu o informativní rozbor vody za 690 Kč, respektive 990 Kč můžete buď provést objednávku na daný rozbor vody níže, přičemž uvedete způsob dopravy "Osobní odběr". Následně nám zašlete vzorek vody v uzavřené 300ml PET láhvi poštou na naši adresu Hričovská 221, 010 01, Žilina, s tím, že doporučujeme uvést vaši adresu, telefonický a mailový kontakt. Jakmile obdržíme vzorek vody, do 5 dnů vám pošleme výsledky rozboru vody na mail, v případě zájmu i poštou. Platit můžete buď převodem nebo platební kartou. 

Rozbor vody pro domácnosti (obecní vodovod)

Rozbor se zaměřuje na:
 • tvrdost
 • vodivost
 • reakce vody (pH)
 • celkové množství rozpušťených látek (TDS)
 • volný chlor
 • dusičnany
Při objednávce vás poprosíme zaslat poštou vzorek vaší vody v 300ml PET láhvi na naši adresu: Hričovská 221, 010 01, Žilina.
 

Cena: 690 Kč s DPH

Mám zájem o rozbor vody pro domácnost

Rozbor vody pro studniční vody nebo vrt

Rozbor se zaměřuje na:
 • tvrdost
 • vodivost
 • reakce vody (pH)
 • celkové množství rozpušťených látek (TDS)
 • dusičnany
 • dusitany
 • železo
 • mangan
 • amonné iony
Při objednávce vás poprosíme zaslat poštou vzorek vaší vody v 300ml PET láhvi na naši adresu: Hričovská 221, 010 01, Žilina.
 

Cena: 990 Kč s DPH

Mám zájem o rozbor vody pro studny a vrty

Kolaudační rozbor vody (fyzikálně-chemický + mikrobiologický):

Minimální rozbor pitné vody proveden na základě Vyhlášky vlády ČR č. 252/2004 Sb, který je řádně akreditován a může být použit i při kolaudaci, vám rádi spostredkujeme. Minimální rozbor na pitnou vodu měří 29 ukazatelů včetně mikrobiologického měření kvality vody, kterým se určí znečištění vody od virů a bakterií. Dejte nám předem vědět, pokud potřebujete výsledky rozboru vody použít při kolaudaci.

Jak takový rozbor probíhá?
1. Kontaktujte nás s žádostí o rozbor vody, případně můžete přes e-shop provést objednávku s tímto produktem.
2. Následně se s odborným pracovníkem akreditované laboratoře dohodnete na odběru vzorku vody.
3. Rozbor vody je obvykle proveden do 10 pracovních dní, po provedení rozboru vám doručíme výsledky na vaši adresu.
4. Klienty vždy kontaktujeme telefonicky, přičemž vám vysvětlíme, zda voda vyhovuje, zodpovíme případné dotazy a v případě nevyhovujících hodnot navrhneme pro vás přístroje, které dokáží problémy ve vodě odstranit.

Cena je 4 990 Kč s DPH + 1 990 Kč (doprava a odběr vzorků vody). Kolaudační rozbor vody provádíme v rámci celé České republiky.

Kolaudačný rozbor vody