Kategorie
 
 
 
Mechanická filtrační vložka FCPS 10"
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Mechanická filtrační vložka FCPS 10"
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Mechanická filtrační vložka FCPS 10"

0 (0 hlasů)
Kód:001282
Výrobce:AQUAfilter
Univerzální mechanická filtrační vložka pro filtr a reverzní osmózy Aquafilter.
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Variant: 1 μ: 108 Kč bez DPH
129 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Mechanická filtrační vložka Aquafilter s kódovým označením výrobce FCPS je univerzální filtrační vložkou vysoké kvality splňující přísné normy NSF, která slouží k filtraci mechanických nečistot, jako jsou písek, štěrk, hlína, úlomky, vlasy a podobně.

Mechanická vložka Aquafilter FCPS


Propustnost mechanické vložky

Mechanická filtračná vložka - detail

Mechanická filtrační vložka je vyrobena ze 100% polypropylenu odolného vůči chemikáliím bez dalších přísad (bez pojiv, antistatických, udržovacích činidel a dalších chemikálií). Výroba mechanických filtračních vložek Aquafilter probíhá procesem roztápění a vyfoukávání vláken (technika "melt-blow"), díky čemuž se vyznačují vysokou pevností, odolností a účinností - vynikající absorpce pevných sedimentů.

Vložky mají různé propustnosti, je třeba si zvolit vhodnou propustnost na základě velikosti mechanických částic, které chcete z vody odstranit. Čím vyšší je hodnota mikronů, tím méně nečistot vložka zachytí a je delší její životnost.


Univerzální velikost

Výhodou filtrační vložky Aquafilter velikosti 10 palců je univerzálnost a kompatibilita s téměř všemi typy reverzní osmózy a dalších filtračních zařízení.


Vysoce kvalitní a certifikovaný výrobek

Mechanická filtračná vložka Aquafilter

Mechanické filtrační vložky FCPS jsou vyráběny společností Aquafilter sídlící v Evropě, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby filtračních zařízení a komponentů pro úpravu vody. Filtrační vložky Aquafilter jsou vysoce kvalitní a splňují nejvyšší kritéria kvality a použití pro pitné vody, o čemž svědčí certifikáty NSF, WRAS, FDA a jiné. Více informací naleznete přímo na webové stránce výrobce.


Výměna mechanické filtrační vložky

Výmena mechanickej filtračnej vložky v potrubnom filtri

Jednoduchá výměna mechanické filtrační vložky v potrubním filtru, kterou zvládnete bez jakýchkoliv nástrojů. Díky univerzální velikosti 10 palců jsou filtrační vložky kompatibilní téměř se všemi typy potrubních filtrů a reverzní osmózy. Nejste si jisti, zda je vložka kompatibilní s vaším filtračním zařízením? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

Výmena mechanickej filtračnej vložky v reverznej osmóze

V rámci systému reverzní osmózy slouží mechanický filtr zároveň jako ochrana molekulární membrány před sedimenty, které mohou způsobit její fyzické poškození. To se může projevit vysokým průnikem solí přes membránu. Při výměně filtrační vložky prostřednictvím klíče k reverzní osmóze odšroubujte příslušný obal a vyměňte použitou mechanickou filtrační vložku za novou.


Specifikace:

  • Dostupné propustnosti: 5 nebo 20 mikronů
  • Rozměry: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65 mm)
  • Pracovní teplota: 2 °C - 60 °C
  • Živostnost: individuální, závisí na množství přefiltrované vody, avšak většinou do 6 měsíců

Logá certifikátov

  • Dostupné propustnosti: 5 nebo 20 mikronů
  • Rozměry: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65 mm)
  • Pracovní teplota: 2 °C - 60 °C
  • Živostnost: individuální, závisí na množství přefiltrované vody, avšak většinou do 6 měsíců


Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze