Kategorie
 
 
 
Ionizátor vody Aquatip® ION S
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Ionizátor vody Aquatip® ION S
COVID-19
 
 
 
 

Ionizátor vody Aquatip® ION S

0 (0 hlasů)
Kód:000375
Výrobce:AQUAtip®
Aquatip® ION S je nejdostupnější z nabídky ionizátorů. Dostupná cesta ke kvalitní ionizované vodě.
Dostupnost
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Vaše cena: 19.283 Kč bez DPH
23.139 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Ionizátor vody Aquatip® ION S je z kategorie kvalitních ionizátorů vody, které disponují pravými titanovo-platinovými deskami, jež jsou na elektrolýzu nejekonomičtější. Díky tomu patří i mezi nejoblíbenější. Co se týče designu, je tak trochu zastaralý, nicméně technologie je nedotčená. Systém disponuje dvojitou předfiltrací, tak jako u dražších modelů, a zároveň má také až 7 elektrolytických desek složených z platiny a titanu. Vybrat si můžete dokonce až z 5 stupňů alkalické vody, ze dvou stupňů kyselé vody (3,5 a 5,5 pH) a nakonec jedno tlačítko slouží na čistě přefiltrovanou vodu bez ionizace, vhodnou například k zapíjení léků, případně doplňků výživy.

Schéma zapojenia ionizátora vody

Dokonale čistá voda díky kvalitní předfiltrací:
Před samotnou ionizací vody je třeba z ní odstranit nečistoty prostřednictvím zmiňované předfiltrace, kterou zajistí mechanicko-uhlíkový filtr a antibakteriální membrána umístěna uvnitř zařízení. Aktivní uhlík zachycuje mechanické nečistoty ve vodě, sedimenty a škodlivé látky jako například chlor, pesticidy, pozitivně ovlivňuje i chuť a vůni vody. Následně prochází voda pórovitou membránou, která se postará o odstranění zbývajících nebezpečných látek obsažených ve vodě, eliminaci bakterií a virů a různých organických sloučenin. Voda procházející antibakteriální membránou je dechlórovaná, obohacena o minerály a připravena na samotný proces ionizace, jejímž výsledkem je dokonale čistá alkalická voda.

Praktické používání i údržba:
Ionizátor vody Aquatip® ION S je praktickým zařízením, jehož ovládání zvládne díky dotykovému displeji každý. Ze 5 možných stupňů alkalické vody si jednoduše kliknutím nastavíte ten, který vám vyhovuje. Na výběr je k dispozici i možnost vybrat si produkci acidické vody s různým využitím (například na dezinfekci, čištění, ale prokázáno jsou i její pozitivní účinky v oblasti péče o pokožku). Údržba zařízení spočívá ve výměně filtru, jehož životnost končí při průtoku cca 4000 litrů vody.

Samotná ionizace vody probíhá prostřednictvím elektrolýzy:

Pozitivně nabité iony (kationy) se postupně shromažďují na záporné elektrodě, naopak záporně nabité iony (aniony) se usazují na kladné elektrodě. Ionizovaná voda, tedy zásaditá, následně vytéká hlavním kohoutkem do baterie, případně hadicovým výstupem na vrchu ionizátoru vody. Tato voda je nejvhodnější k pití a vaření, naopak na druhé elektrodě se zachycují iony, které vytvářejí kyselou vodu. Tato voda vytéká dalším výstupem z ionizátoru vody do odpadu. Tato voda je vhodná pro sterilizaci, mytí rukou, mytí potravin, případně ošetření drobných ran, ekzému. 

Elektrolýza proces

 

Význam ionizátorů vody pro životní styl: Rychlá doba s sebou přinesla mnoho faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu vašeho života. Nesprávné stravování a stres způsobují vznik kyselého odpadu v těle a ten se následně ukládá ve vašem těle. To vede k nedostatku energie a oslabení imunitního systému. Pitím ionizované vody se kyseliny zneutralizují a tělo může na základě toho využít tuto vodu na udržování správné rovnováhy (pH) v těle. Tento proces se neodborně nazývá detoxikace.

Co je ionizátor vody?
Ionizátory vody jsou malá filtrační zařízení, která jsou neustále zapojena do elektrické energie a většinou stojí na kuchyňské lince. Ionizátor vody je připojen ke kuchyňské baterii a proudí jím nízké napětí, díky čemuž probíhá elektrolýza vody přímo z vodovodu. Uvnitř filtračního zařízení je voda nejprve předfiltrována od sedimentů a také uhlíkovým filtrem, který výrazně zlepší její chuť.
Ve většině případů ionizátor vody disponuje i antibakteriální membránou na odstranění různých organických sloučenin, bakterií a virů. Takto přefiltrovaná voda následně vstupuje do komory vybavené titanovo-platinovou elektrodou. Nicméně výrazně nedoporučujeme používat ionizátor vody bez další dostatečné předfiltrace na studniční vodě, hrozí zde mechanické zanesení, na které se nevztahuje záruka!

Pohár ionizovanej vody

5 hlavních pozitiv ionizované vody:

 • zásaditost: pro tělo je to přirozenější, na rozdíl od překyseleného prostředí způsobeného nezdravou stravou, 
 • detoxikace: výborná schopnost vyplavování toxinů z těla, 
 • hydratace: molekuly vody jsou přirozeně spojeny do skupin (klastrů), ionizované molekuly H2O jsou přibližně poloviční, takže se lépe vstřebávají do buněk, čímž kvalitně hydratují, 
 • antioxidace: přirozeně bojuje proti škodlivým volným radikálům v těle, 
 • boj proti nemocem: nemoci přímo nesnášejí zásadité prostředí a mnoho klinických studií prokázalo, že překyselený organismus má zásadní vliv na nemoci.


 SPECIFIKACE:

 • Rozměry (V, Š, H): 37x32x14 cm
 • Počet elektrolytických desek: 7 platinovotitánových
 • Rozsah pH: 3.5 - 10.0
 • Výkon mV: +1000 až -500 mV
 • Vydatnost: 3.3 l / m při 3 bar
 • Provozní tlak: 0.7-6.6 bar
 • Provozní teplota: 5-30 ° C
 • Připojení: 1/2 "
 • Elektrické připojení: 220-240V / 50-60Hz
 • Servis: každých 6 až 12 měsíců
 • Záruka: 5 let

Dodatečné informace:

 • dvojitá předfiltrace (UltraFiltration membrána + mechanicko-uhlíkový filtr),
 • životnost přibližně 4000 litrů, 
 • automatické proplachování a čištění, 
 • dotykové ovládání, 
 • 7 stupňů pH vody (4 zásadité + 2 kyselé). 

Přístroje Aquatip prošly mnoha náročnými celosvětovými certifikacemi, ať už na kvalitu vody, spotřebu, nebo homologizaci a podobně.

certifikaty
certifikatyPřidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze