Kategorie
 
 
 
Bezúdržbový filtr na vodu Ecowater CWFS
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Bezúdržbový filtr na vodu Ecowater CWFS
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Bezúdržbový filtr na vodu Ecowater CWFS

0 (0 hlasů)
Kód:000202
Výrobce:Ecowater
Plnoautomatický bezúdržbový filtr s multifunkční náplní odstraní chlor i mechanické nečistoty.
Dostupnost
Dostupnost: na objednávku
Běžná cena: 21.658 Kč bez DPH
25.990 Kč s DPH Vaše cena: 17.325 Kč bez DPH
20.790 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Bezúdržbový filter na vodu Ecowater CWFS
Zobrazit více
Zobrazit méně

O výrobci a samotném zařízení...

Společnost Ecowater navrhuje a produkuje své systémy v USA, patří jednoznačně mezi největší výrobce zařízení pro úpravu vody na světě. Na trhu působí již od roku 1925, čili se spoléhá na dlouholetou tradici a vizi firmy. Za tyto roky firma nasbírala stovky patentů na úpravu vody. Rovněž je členem světové neziskové organizace WQA (Water Quality Association), která dbá na kvalitu zařízení na úpravu vody po celém světě. Společnost Ecowater v minulých letech odkoupila Tapworks, proto tato zařízení najdete už jen jako skladové zásoby v některých společnostech. Samotné zařízení Tapworks se již nevyrábějí.

Mechanicko-uhlíkový filtr Ecowater CWFS s multifunkční náplní je plnoautomatická jednotka, která z vody odstraní chlor a jeho sloučeniny, herbicidy a pesticidy, odstraní nepříjemný zápach a chuť vody a navíc se zbaví sedimentů díky mechanické filtraci velikosti 20 mikrometrů. Samotné zařízení při ideálních podmínkách zvládne průtok vody až do 3000 litrů hodinu, montuje se na vstup vody do domácnosti nebo objektu, čili voda je upravena v celém objektu. Zařízení s tímto průtokem je vhodné přibližně pro 4 až 6 člennou rodinu, obrovskou výhodou zařízení je, že nepotřebuje žádnou údržbu, čili žádné měnění vložek, uhlí, rukávů a podobně. Filtr se samostatně regeneruje vodou podle nastavení (nejčastěji v noci) a samotná náplň je navržena na výdrž, která představuje 2 až 5 let (v závislosti na znečištění vody).

Filtr na vodu splňuje kritéria certifikátu ISO 9001. Systém je také vybaven elektronickým počítačem, díky kterému vidíte a víte si nastavit na displeji údaje jako čas regenerace a různé jiné informace.

 

Bezudržbovy filter na vodu EcowaterJak funguje tento bezúdržbový plně automatický filtr na vodu?

 1. Aktivní uhlí: velikosti 0,65 mm odstraní nepříjemný zápach a chuť vody, také odstraní škodlivý chlor a jeho sloučeniny. Aktivní uhlí výrazně zredukuje množství pesticidů a herbicidů ve vodě.
 2. Multifunkční elektronický panel: dá se navolit frekvence a čas regenerace (vyplachování), taktéž se dá spustit okamžité vypláchnutí přístroje.
 3. Ovládací ventil, který nesnižuje tlak vody: pevná konstrukce, která nezpůsobuje výrazně tlakové ztráty v zařízení, a také je bez rizika koroze.
 4. Filtrační písek: mechanická filtrace na úrovni přibližně 20 mikrometrů, která z vody odstraní vlasy, rez, kal a podobně.
 5. Filtrační štěrk: optimalizuje cirkulaci vody při vyplachování, čímž zaručí její nejvyšší účinnosti.

Vyplachování, tedy regenerace přístroje, se provádí automaticky každých 1-14 dní v závislosti na množství přefiltrované vody a stupně znečištění vstupní vody. Systém se vyplachuje výhradně čistou vodou a vždy je to nastaveno na čas, který uživateli nejvíce vyhovuje. Tedy většinou v noci.
 

Výhody automatického filtru na vodu s multifunkční náplní:

 • žádná výměna filtračních vložek ani aktivního uhlí,
 • vyplachování náplně pouze vodou, bez použití jakýchkoliv chemických přípravků,
 • velmi nízká spotřeba elektrické energie,
 • zdravější pokožka bez podráždění chlorem,
 • chutnější a zdravější voda, ať už na vaření, pití nebo sprchování,
 • efektivnější příprava jídel a plná chuť čajů a kávy.
   

Montáž zařízení:

V balení se nachází také bypass, který je potřebný k montáži. Přístroj se montuje identicky jako změkčovač vody, čili další jednoduché instrukce všeho, co je nezbytné k montáži najdete například i v našem článku na blogu: Montáž změkčovače vody.

 • Rozměry přístroje (V, Š, H): 86 x 34 x 26 cm
 • Hmotnost zařízení: cca 25 kg
 • Objem pryskyřice v nádrži: 14 litrů
 • Spotřeba vody při regeneraci: cca 50 litrů
 • Maximální průtok vody: 3,0 m3/hod
 • Pracovní tlak: 2,0-8,0 bar
 • Pracovní teplota: 2-40 °C
 • Napájení el. energie: 220-240 V/ 50-60 Hz
 • Připojení: 1"
 • Životnost náplně: cca 2 - 5 let (v závislosti od znečistění vody)
 • Záruka: 2 roky


avatar

Dobrý deň pán Martin,
ďakujem za otázku.

Pri regenerácii sa voda vypúšťa priamo do odpadu, keďže prístroj je napojený hadicou s 1/2 colovým napojením priamo na odpad. Spotreba by regenerácii je cca 50 litrov.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Simona ČistáVoda

...
avatar

Dobry den. Chcem sa spytat na obrazku nevidim system vypustania vody pri regeneracii. Viete mi poslat podrobnejsie informacie? Dakujem

...

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze