Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Středa, 11 dubna 2018

Zveme vás na mezinárodní veletrh Aqua Therm Praha, na kterém vám odprezentujeme naši společnost, její poslání a produkty, které na e-shopu nabízíme. Během celého trvání veletrhu vám budou k dispozici vyškolení odborníci na úpravu vody. Přijďte se s nimi poradit, probrat problematiku filtrace vody a prohlédnout si vybrané vodní filtry.

 
Středa, 11 dubna 2018

Pro zjištění kvality vody je nejlepším řešením provedení rozboru vodu, podle kterého zjistíte přesné hodnoty měřených látek. Jak ale zjistíte, že rozbor vody potřebujete? Většinou tomu nasvědčuje několik příznaků, které můžete na kvalitě svojí vody zpozorovat...


 

 
Středa, 11 dubna 2018

Zveme vás na 22. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu, který se uskuteční ve dnech 18. - 22. 10. 2017 v Incheba Expo Bratislava. Zúčastníme se ho i my, neboť cílem naší společnosti je přinést do každého bydlení kvalitní čistou vodu.

 

 
Středa, 11 dubna 2018

Co si představujete pod pojmem čistá pitná voda? My nazýváme čistou a zdravou vodu takovou, která neobsahuje žádné škodlivé látky, a může tak v lidském těle plnit všechny důležité úkoly, pro které je určena. Vynikajícím pomocníkem v boji za čistou vodu je aktivní uhlí, které vám pomůže zbavit ji znečišťujících látek a navíc získáte vodu s výbornou chutí.

 
Středa, 11 dubna 2018

Snažíme sa stále zlepšovať - nie len čo sa kvality ponúkaného tovaru týka, ale aj v rámci služieb s ním spojených. Od tohto mesiaca môžete u nás preto nakupovať ešte výhodnejšie aj tabletovanú soľ, ktorú vám prinášame spolu s dopravou za najlepšie ceny na Slovensku.

 
Středa, 11 dubna 2018

Uvažovali jste někdy o tom, kolik vody je spotřebováno nebo kontaminováno při výrobě běžných potravin a produktů, jako je čaj, rýže, chléb nebo čokoláda? V článku se také dozvíte, kolik vody potřebujete k výrobě jedné kávy, kterou vypijete spolu s přečtením tohoto článku.

 
Středa, 11 dubna 2018

Snažíme se našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli zařadit mezi možnosti dopravy i komfortní a levnou službu Zásilkovna. Díky ní si pohodlně vyzvednete svou zásilku na jednom z výdejních míst.

 
Středa, 11 dubna 2018

Tvrdá voda je problémem mnoha domácností v Česku. Ptáte se, jak odstranit vodní kámen? U nás vám navrhneme nejefektivnější odstranění vodního kamene v celém rodinném domě, bytě nebo firmě. Nechte měření tvrdosti vody a následné změkčení vody na nás.

 
Středa, 11 dubna 2018

Většina filtrů na vodu slouží k odstranění konkrétního problému - na snížení hodnot vápníku a hořčíku ve vodě slouží změkčovače vody, k odstranění chloru se používají uhlíkové filtry, na dezinfekci a účinnou eliminaci bakterií a virů jsou vhodné UV lampy na vodu ... Co dělat v případě, že máte zájem o komplexní odstranění všech kontaminantů ve vodě? V článku se dočtete o nejlepší možnosti filtrace pitné vody.

 
Středa, 11 dubna 2018

S příchodem letního období se stává velmi aktuálním tématem úprava vody v bazénu. Máte i vy bazén a nejste si jist, zda je kvalita vody v něm v pořádku? Čtěte dál a dozvíte se, jak zajistit její bezproblémové používání - úprava vody v bazénu nemusí být tak náročná a nákladná, jak se na první pohled může zdát.

 
Středa, 11 dubna 2018

Mnoho českých domácností má možnost připojit se na městský vodovod a používat tak poměrně kvalitní zdroj pitné i užitkové vody. V některých případech však lidé takovou možnost nemají a jediný zdroj vody pro ně představuje vlastní studna nebo vrt. Protože taková voda není nijak kontrolována, je třeba zvolit vhodný filtr na vodu ze studny, který zajistí její bezpečné a bezproblémové využití.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze