Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pátek, 11 května 2018

Přečtěte si výpověď a názor Milana Šindlera, který hovoří o vážnosti stavu podzemních vod na Žitném ostrově. Expert na ekologii odhaluje fakta, která vám vaši dodavatelé vody neřeknou. Pan Milan Šindler se vyjadřuje o skládce, která je pro veřejnost neznámá, jako o druhém Černobylu. Od doby, kdy se o ní dozvěděl, mu voda přestává chutnat.

 
Pátek, 04 května 2018

Objevte kouzlo ionizované vody. Ionizátory vody jsou přístroje, které dělí vodu na živou a mrtvou a to pomocí změny pH a ORP. Ionizace vody je nejmodernější forma filtrace vody ve spojení se zdravým životním stylem.

 
Pátek, 04 května 2018

Zvýšením pH vody dosáhnete živé vody, nazývanou také jako alkalická, která je silně detoxikační a vůbec nejvhodnější na pití. Naopak jeho snížením získáte vodu kyselou, vhodnou na dezinfekci. Kyselá voda je také velmi účinná na atopický ekzém a podobně.

 
Čtvrtek, 26 dubna 2018

Ve dnech od 25. - 28. 4. 2018 se v Brně bude konat stavební velerth, který bude zaměřen prakticky na vše ohledně staveb a rekonstrukcí. Na výstavě můžete najít mnoho odborníků z různých oblastí stavebnictví. K nim neodmyslitelně patříme i my a partnerská společnost Aquatrend. Přijďte se podívat.

 

 
Čtvrtek, 26 dubna 2018

Ve dnech 11. až 14. dubna 2018 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, který se konal v prostorách Incheba Expo Bratislava. Pro návštěvníky jsme měli připravenou prohlídku vybraných produktů a na jejich otázky odpověděli odborníci na úpravu vody, kteří se této problematice věnují už léta a umí poradit s jakýmkoliv "vodním" problémem. Prohlédněte si několik fotografií z výstavy ...

 
Čtvrtek, 12 dubna 2018

I tento rok se naše společnost zúčastní veletrhu CONECO-RACIOENERGIA, který se uskuteční na výstavišti Incheba Expo Bratislava. Už ve dnech 11. - 14. 4. 2018 můžete navštívit náš stánek. Zveme vás prohlédnout si vybrané produkty z našeho portfolia a prokonzultovat problémy týkající se vody s našimi odborníky.

 

 
Středa, 11 dubna 2018

Zveme vás na mezinárodní veletrh Aqua Therm Praha, na kterém vám odprezentujeme naši společnost, její poslání a produkty, které na e-shopu nabízíme. Během celého trvání veletrhu vám budou k dispozici vyškolení odborníci na úpravu vody. Přijďte se s nimi poradit, probrat problematiku filtrace vody a prohlédnout si vybrané vodní filtry.

 
Středa, 11 dubna 2018

Pro zjištění kvality vody je nejlepším řešením provedení rozboru vodu, podle kterého zjistíte přesné hodnoty měřených látek. Jak ale zjistíte, že rozbor vody potřebujete? Většinou tomu nasvědčuje několik příznaků, které můžete na kvalitě svojí vody zpozorovat...


 

 
Středa, 11 dubna 2018

Zveme vás na 22. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu, který se uskuteční ve dnech 18. - 22. 10. 2017 v Incheba Expo Bratislava. Zúčastníme se ho i my, neboť cílem naší společnosti je přinést do každého bydlení kvalitní čistou vodu.

 

 
Středa, 11 dubna 2018

Co si představujete pod pojmem čistá pitná voda? My nazýváme čistou a zdravou vodu takovou, která neobsahuje žádné škodlivé látky, a může tak v lidském těle plnit všechny důležité úkoly, pro které je určena. Vynikajícím pomocníkem v boji za čistou vodu je aktivní uhlí, které vám pomůže zbavit ji znečišťujících látek a navíc získáte vodu s výbornou chutí.

 
Středa, 11 dubna 2018

Snažíme sa stále zlepšovať - nie len čo sa kvality ponúkaného tovaru týka, ale aj v rámci služieb s ním spojených. Od tohto mesiaca môžete u nás preto nakupovať ešte výhodnejšie aj tabletovanú soľ, ktorú vám prinášame spolu s dopravou za najlepšie ceny na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze