Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Pátek, 18 května 2018

Tvrdá voda a vodní kámen způsobuje v domácnosti celou řadu problémů, přes nevzhledný povlak na spotřebičích, vysoušení pokožky a vlasů až po výrazné zvýšení nákladů za energie. V článku se zaměříme na konkrétní příklady, které se ve vaší domácnosti objeví, pokud používáte tvrdou vodu.

 
Pátek, 18 května 2018

Většina českých domácností trpí tvrdou vodou, která způsobuje vznik vodního kamene. Ten je nejen estetickým problémem, ale výrazně ovlivňuje i životnost spotřebičů či topných zařízení - méně se však již hovoří o tom, že dokáže nepříznivě ovlivnit i naše zdraví.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Při příležitosti Světového dne vody 2017 jsme se rozhodli provádět rozbor vody zdarma. V článku se dočtete, jak postupovat, pokud máte i vy zájem o zjištění kvality vaší vody z hlediska množství dusičnanů a tvrdosti vody.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Víte, jaké výhody s sebou přináší pití živé vody? Přesvědčte se o nich sami používáním vlastního ionizátoru vody.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Uvažujete o užívaní vody v domácnosti ze studny? Výborná volba z dlouhodobého hlediska. Avšak jaké to přináší dodatečné náklady? Podívejme se na příklady, které ve většině případů budete muset řešit.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

S otázkou, jak řešit úpravu vody pro vířivky a bazény, se setkáváme poměrně často. Možností je mnoho, ovšem základem je úprava tvrdé vody a dezinfekce.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Kde se v domácnosti nejčastěji vyskytuje vodní kámen? Jaké jsou možnosti odstranění z krátkodobého a dlouhodobého hlediska? Co způsobuje vodní kámen a naopak jaké výhody vám přinese permanentní odstranění vodního kamene?

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Jaké výhody nabízí spolupráce s námi při řešení filtrace do průmyslových provozoven? Vždy přistupujeme individuálně a korektně, což ocení každý zákazník.

 
Pátek, 11 května 2018

Mnoho lidí nám při otázce úpravy vody změkčením argumentuje bezúdržbovými filtry na vodu v podobě magnetů, indukčních změkčení, avšak máme mnohem více přesně opačných recenzí. Lidí, kteří zkusili a obrátili se.

 
Pátek, 11 května 2018

Už dobrých pár let se dostává do popředí téma pitné vody, nekonečné diskuse o tom, zda je bezpečná voda z vodovodu, minerálky nebo ta filtrovaná. Zajímá vás náš názor? Čtěte dál.

 
Pátek, 11 května 2018

Vlastní zdroje vody jsou součástí našich domácností stále častěji, prozradíme vám, proč nezapomenout na rozbor vody při hloubení vlastního zdroje. Dozvíte se kdy a jak často provádět rozbor vody, a také vám prozradíme naše rady zákazníkům, kteří používají studnu nebo vrt jako zdroj pitné vody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze