Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Čtvrtek, 17 května 2018

Kde se v domácnosti nejčastěji vyskytuje vodní kámen? Jaké jsou možnosti odstranění z krátkodobého a dlouhodobého hlediska? Co způsobuje vodní kámen a naopak jaké výhody vám přinese permanentní odstranění vodního kamene?

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Jaké výhody nabízí spolupráce s námi při řešení filtrace do průmyslových provozoven? Vždy přistupujeme individuálně a korektně, což ocení každý zákazník.

 
Pátek, 11 května 2018

Mnoho lidí nám při otázce úpravy vody změkčením argumentuje bezúdržbovými filtry na vodu v podobě magnetů, indukčních změkčení, avšak máme mnohem více přesně opačných recenzí. Lidí, kteří zkusili a obrátili se.

 
Pátek, 11 května 2018

Už dobrých pár let se dostává do popředí téma pitné vody, nekonečné diskuse o tom, zda je bezpečná voda z vodovodu, minerálky nebo ta filtrovaná. Zajímá vás náš názor? Čtěte dál.

 
Pátek, 11 května 2018

Vlastní zdroje vody jsou součástí našich domácností stále častěji, prozradíme vám, proč nezapomenout na rozbor vody při hloubení vlastního zdroje. Dozvíte se kdy a jak často provádět rozbor vody, a také vám prozradíme naše rady zákazníkům, kteří používají studnu nebo vrt jako zdroj pitné vody.

 
Pátek, 11 května 2018

Přečtěte si o instalaci změkčovače a podívejte se na video, které obsahuje podrobný návod jak si svépomocí namontovat změkčovač vody.

 
Pátek, 11 května 2018

Přečtěte si výpověď a názor Milana Šindlera, který hovoří o vážnosti stavu podzemních vod na Žitném ostrově. Expert na ekologii odhaluje fakta, která vám vaši dodavatelé vody neřeknou. Pan Milan Šindler se vyjadřuje o skládce, která je pro veřejnost neznámá, jako o druhém Černobylu. Od doby, kdy se o ní dozvěděl, mu voda přestává chutnat.

 
Pátek, 04 května 2018

Objevte kouzlo ionizované vody. Ionizátory vody jsou přístroje, které dělí vodu na živou a mrtvou a to pomocí změny pH a ORP. Ionizace vody je nejmodernější forma filtrace vody ve spojení se zdravým životním stylem.

 
Pátek, 04 května 2018

Zvýšením pH vody dosáhnete živé vody, nazývanou také jako alkalická, která je silně detoxikační a vůbec nejvhodnější na pití. Naopak jeho snížením získáte vodu kyselou, vhodnou na dezinfekci. Kyselá voda je také velmi účinná na atopický ekzém a podobně.

 
Čtvrtek, 26 dubna 2018

Ve dnech od 25. - 28. 4. 2018 se v Brně bude konat stavební velerth, který bude zaměřen prakticky na vše ohledně staveb a rekonstrukcí. Na výstavě můžete najít mnoho odborníků z různých oblastí stavebnictví. K nim neodmyslitelně patříme i my a partnerská společnost Aquatrend. Přijďte se podívat.

 

 
Čtvrtek, 26 dubna 2018

Ve dnech 11. až 14. dubna 2018 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, který se konal v prostorách Incheba Expo Bratislava. Pro návštěvníky jsme měli připravenou prohlídku vybraných produktů a na jejich otázky odpověděli odborníci na úpravu vody, kteří se této problematice věnují už léta a umí poradit s jakýmkoliv "vodním" problémem. Prohlédněte si několik fotografií z výstavy ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze