Vodný blog

Kategorie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Vodný blog
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
Sobota, 19 května 2018

Ať už používáte vodu z obecních vodovodů nebo z vlastních studní, nikdy si nemůžete být zcela jistí její kvalitou. Stejně jako 5 000 obyvatel Žitného ostrova na Slovensku, i vy se můžete stát obětí kontaminace vody nebezpečnými pesticidy. V takovém případě je možné problém znečištěné vody řešit pomocí vodních filtrů.

 
Sobota, 19 května 2018

Máte pochybnosti o kvalitě vaší pitné vody v domácnosti či jiném objektu? Jak postupovat, pokud jste se stali obětí znečištěné pitné vody? Všechny škodliviny spolehlivě odstraní filtr na bázi reverzní osmózy, který se postará o zachycení nebezpečných látek a produkci skutečně čisté pitné vody.

 
Sobota, 19 května 2018

Plasty se využívají stále častěji ve výrobě a distribuci skoro v každém průmyslu na světě. Lidstvo vyprodukuje 300 milionů tun plastu ročně. Z toho je recyklováno jen malé množství, většina zůstává na skládkách nebo v mořích a oceánech. Podle údajů OSN, plasty v mořích tvoří 5 až 12 milionů tun. Poprvé se však potvrdilo, že mikročástice plastu jsou také ve vodovodech po celém světě.

 
Pátek, 18 května 2018

Zajímá vás, jak funguje filtr na bázi reverzní osmózy a proč je vůbec vhodné jej používat? Přečtěte si tento komplexní článek se všemi potřebnými informacemi.

 
Pátek, 18 května 2018

Asi všichni dobře víme, že kvalita pitné vody v naší zemi není úplně v pořádku. Zajímá vás, jak jsou na tom vodní zdroje v okolních státech? Připravili jsme si pro vás několik faktů o vodě a její kvalitě ve vybraných evropských zemích.

 
Pátek, 18 května 2018

I když dokáže člověk bez potravy přežít až několik týdnů, bez vody by nevydržel déle než tři dny. Voda je pro lidský organismus nesmírně důležitá, přesto častokrát pitný režim podceňujeme. Nedostatečným příjmem tekutin se snadno dostáváme do stavu dehydratace, kterou doprovází mnoho nepříjemných příznaků.

 
Pátek, 18 května 2018

Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit svým zaměstnancům na pracovišti pitný režim. Ideálním řešením je bezbarelový automat na pitnou vodu.

 
Pátek, 18 května 2018

Tvrdá voda a vodní kámen způsobuje v domácnosti celou řadu problémů, přes nevzhledný povlak na spotřebičích, vysoušení pokožky a vlasů až po výrazné zvýšení nákladů za energie. V článku se zaměříme na konkrétní příklady, které se ve vaší domácnosti objeví, pokud používáte tvrdou vodu.

 
Pátek, 18 května 2018

Většina českých domácností trpí tvrdou vodou, která způsobuje vznik vodního kamene. Ten je nejen estetickým problémem, ale výrazně ovlivňuje i životnost spotřebičů či topných zařízení - méně se však již hovoří o tom, že dokáže nepříznivě ovlivnit i naše zdraví.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Při příležitosti Světového dne vody 2017 jsme se rozhodli provádět rozbor vody zdarma. V článku se dočtete, jak postupovat, pokud máte i vy zájem o zjištění kvality vaší vody z hlediska množství dusičnanů a tvrdosti vody.

 
Čtvrtek, 17 května 2018

Víte, jaké výhody s sebou přináší pití živé vody? Přesvědčte se o nich sami používáním vlastního ionizátoru vody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze