26.4.2018 17:09

Zúčastnili jsme se veletrhu CONECO v Bratislavě

Ve dnech 11. až 14. dubna 2018 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, který se konal v prostorách Incheba Expo Bratislava. Prohlídku vybraných produktů jsme pro vás měli připravenou v rámci stánku našeho obchodního partnera AQUAtrend, s.r.o. Spolu s nimi byli návštěvníkům k dispozici odborníci na úpravu vody, kteří se této problematice věnují už léta a umí poradit s jakýmkoliv "vodním" problémem.

Veľtrh CONECO-RACIOENERGIA-VODA 2018

Výstava CONECO náš stánok

Filtre na vodu

Na rozdíl od ostatních vystavovatelů jsme našim návštěvníkům kromě kávy nabídli i chutnou čistou vodu filtrovanou systémem reverzní osmózy. Případně mohli ochutnat alkalickou vodu s vysokým pH, která je díky svým vlastnostem velmi prospěšná pro lidský organismus.

Reverzná osmóza a Ionizátor vody

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku a věříme, že jsme se neviděli naposledy. :)
Již dnes začíná obdobná akce Stavební veletrhy v Brně, kde vás opět srdečně zveme.

V případě, že jste se veletrhu nezúčastnili, a máte zájem o úpravu vody či prověření kvality vaší vody, neváhejte nás kontaktovat.

Posted by

Adriana Glončáková

Ďalšie články

awblog/stavebni-veletrhy-brno.png

Ve dnech od 25. - 28. 4. 2018 se v Brně bude konat stavební veľrth, který bude zaměřen prakticky na vše ohledně staveb a rekonstrukcí. Na výstavě můžete najít mnoho odborníků k různých oblastí stavebnictví. K nim neodmyslitelně patříme i my i partnerská společnost Aquatrend. Přijďte se podívat.

Číst více
awblog/coneco-blog.png

I tento rok se naša společnost zúčastní veletrhu CONECO-RACIOENERGIA, který se uskuteční ve výstavišti Incheba Expo Bratislava. Už ve dnech 11.-14.4. 2018 můžete navštívit náš stánek. Zveme vás prohlédnout si vybrané produkty z našeho portfolia a prokonzultovat problémy týkající se vody s našimi odborníky.

Číst více
awblog/mikroplasty-v-balenych-flaskovych-vodach-blog.jpg

Začátkem minulého měsíce jsme zveřejnili článek o mikroplastech ve vodě, které znečišťují nejen moře a oceány, ale byly zjištěny i ve vzorku pitné vody. Za poslední týdny se toto téma stala ještě aktuálnější, což je pravděpodobně následkem testů balených vod neziskovou organizací Orb Media. Podle provedené studie více než 90% testovaných balených pitných vod obsahovalo určitou formu mikroplastu.

Číst více