Stali jsme se distributorem produktů Atlas Filtri

Kategorie
 
 
 
Stali jsme se distributorem produktů Atlas Filtri
Doprava ZDARMA nad 3000Kč
 
 
mereni-tvrdosti-vody-zdarma
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 
 
 
Středa, 11 dubna 2018

Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku produktů, a proto jsme začali spolupracovat s italskou společností Atlas Filtri, která se zabývá úpravou vody od roku 1975. Stali jsme se distributorem filtrů na vodu Atlas Filtri, což znamená, že již brzy najdete širokou škálu těchto produktů na našem e-shopu.


 

Společnost Atlas filtry logo

Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku produktů, a proto jsme začali spolupracovat s italskou společností Atlas Filtri, která se zabývá úpravou vody od roku 1975. Stali jsme se výhradním distributorem filtrů na vodu Atlas Filtri, což znamená, že již brzy najdete širokou škálu těchto produktů na našem e-shopu. 

Filtry na vodu a další komponenty k úpravě pitné či užitkové vody navrhuje, vyrábí a distribuuje společnost Atlas Filtri do domácností i průmyslových objektů již přes 40 let. Jde o spolehlivé produkty, o čemž svědčí několik certifikáty: ISO 9001: 2008, UNI EN ISO 14001: 2002, BS 0HSAS 18001: 2007, které zahrnují kontrolu kvality výrobků i vnitřního systému společnosti. Všechny produktu splňují nejpřísnější normy a standardy pro použití pro pitnou vodu.

Široká škála produktů, která je neustále aktualizována s cílem nabídnout nové a přizpůsobená řešení domácí a průmyslové filtrace vody. Výrobky Atlas Filtri jsou exportovány do více než 90 zemí po celém světě a udržují si vysoké standardy kvality. 

Atlas Filtri výroba a distribuce produktů

Společnost Atlas Filtri si za více než 40 let působení na trhu vybudovala vlastní know-how - od výzkumu a vývoj přes použití vhodných a udržitelných materiálů až po návrh technologie a samotnou výrobu filtrů na vodu a komponentů používaných při úpravě vody. 

Naši nabídku rozšiřujeme o tyto typy filtrů na vodu:

Filtry na studenou vodu různých velikostí dodávány také jako sady DUO nebo TRIO.

Filtry na studenou vodu Atlas Filtri

Potrubní filtry speciálně navrženy tak, aby vydržely i vysokou teplotu vody.

Filtry na horkou vodu Atlas Filtri

Jednoduchá a pohodlná filtrace díky samočisticím filtrem na vodu s manuálním nebo automatickým odtokem a protiproudovým proplachem.

Samopreplachovacie filtry na vodu Atlas Filtri

Filtrační obaly na vodu s antibakteriální technologií SANIC vhodné pro filtrační vložky SANIC SX  v jednodílných modelech, případně DUPLEX, TRIPLEX s variabilní výškou od 5" do 20".

 

Filtrační obaly s antibakteriální technologií Atlas Filtri

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výše uvedených výrobků nás neváhejte kontaktovat - naši vyškolení odborníci vám rádi poradí s výběrem vhodného filtru na vodu.

 

Původní článek ze dne 27. 11. 2017, aktualizovaný dne 11. 04. 2018.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze