27.11.2017 11:59

Stali jsme se distributorem produktů Atlas Filtri

Spoločnosť Atlas FIltri logo

Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku produktů, a proto jsme začali spolupracovat s italskou společností Atlas Filtri, která se zabývá úpravou vody od roku 1975. Stali jsme se distributorem filtrů na vodu Atlas Filtri, což znamená, že již brzy najdete širokou škálu těchto produktů na našem e-shopu.

Filtry na vodu a další komponenty k úpravě pitné či užitkové vody navrhuje, vyrábí a distribuuje společnost Atlas Filtri do domácností i průmyslových objektů již přes 40 let. Jde o spolehlivé produkty, o čemž svědčí několik certifikátů: ISO 9001: 2008, UNI EN ISO 14001: 2002, BS 0HSAS 18001: 2007, které zahrnují kontrolu kvality výrobků i vnitřního systému společnosti. Všechny produktu splňují nejpřísnější normy a standardy pro použití pro pitnou vodu.

Široká škála produktů, která je neustále aktualizována s cílem nabídnout nové a přizpůsobená řešení domácí a průmyslové filtrace vody. Výrobky Atlas Filtri jsou exportovány do více než 90 zemí po celém světě a udržují si vysoké standardy kvality.

Atlas Filtri výroba a distribúcia produktov

Společnost Atlas Filtri si za více než 40 let působení na trhu vybudovala vlastní know-how - od výzkumu a vývoji přes použití vhodných a udržitelných materiálů až po návrh technologie a samotnou výrobu filtrů na vodu a komponentů používaných při úpravě vody.

Naši nabídku rozšiřujeme o tyto typy filtrů na vodu:

Filtry na studenou vodu různých velikostí dodávány také jako sady DUO nebo TRIO.


Filtre na studenú vodu Atlas Filtri

Potrubní filtry speciálně navrženy tak, aby vydržely i vysokou teplotu vody.

Filtre na horúcu vodu Atlas Filtri

Jednoduchá a pohodlná filtrace díky samočisticím filtrem na vodu s manuálním nebo automatickým odtokem a protiproudovým proplachem.

Samopreplachovacie filtre na vodu Atlas Filtri

Filtrační obaly na vodu s antibakteriální technologií SANIC vhodné při filtrační vložky SANIC SX v jednodílných modelech, případně DUPLEX, TRIPLEX s variabilní výškou od 5 "do 20".

 

Filtračné obaly s antibakteriálnou technológiou Atlas Filtri

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výše uvedených výrobků nás neváhejte kontaktovat - naši vyškolení odborníci vám rádi poradí s výběrem vhodného filtru na vodu.

Posted by

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/aquatherm-praha.png

Zveme vás na mezinárodní veletrh Aqua Therm Praha, na kterém vám odprezentujeme naši společnost, její poslání a produkty, které na e-shopu nabízíme. Během celého trvání veletrhu vám budou k dispozici vyškolení odborníci na úpravu vody. Přijďte se s nimi poradit, probrat problematiku filtrace vody a prohlédnout si vybrané vodní filtry.

Číst více

Potřebujete rozbor vody?

4.1.2018 15:49

awblog/blog-potrebujete-rozbor-vody-cz.png

Pro zjištění kvality vody je nejlepším řešením provedení rozboru vodu, podle kterého zjistíte přesné hodnoty měřených látek. Jak ale zjistíte, že rozbor vody potřebujete? Většinou tomu nasvědčuje několik příznaků, které můžete na kvalitě vaší vody zpozorovat...

Číst více
awblog/filtracna-kanvica-na-vodu.jpg

Pro lidi, kteří hledají nízkonákladovou filtraci vody pro svou domácnost, jsou ideální volbou filtrační konvice na vodu. Aktivní uhlí uvnitř filtru na sebe dokáže navázat škodliviny nacházející se ve vodě, zároveň zvyšuje její kvalitu a zlepšuje chuť pitné vody. Více o výhodách použití filtrační konvice se dočtete v článku.

Číst více