31.7.2017 12:40

Nový pohodlný a levný způsob dopravy - Zásilkovna

ZásielkovňaSnažíme se našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli zařadit mezi možnosti dopravy i komfortní a levnou službu Zásilkovna. Díky ní si pohodlně vyzvednete vaši zásilku na jednom z výdejních míst.

Kdy bude zásilka připravena k vyzvednutí?

Hned, jak bude vaše zásilka připravena na vybrané pobočce, dostanete prostřednictvím bezplatné sms informaci, že si ji můžete vyzvednout. Pokud nemáte čas se na výdejním místě v nejbližších dnech zastavit, můžete si nechat zásilku uložit až na 21 dní.

Kde si můžete vaši zásilku vyzvednout?

Vaše zásilka bude připravena k osobní převzetí na jednom z výdejních míst, která si z celkového počtu 1 161 předem vyberete. V případě, že sami balíček vyzvednout nemůžete, pošlete pro něj někoho, komu důvěřujete - na pobočce není nutné prokázat se občanským průkazem či jiným dokladem, pro vyzvednutí zásilky vám postačí heslo z sms.

Na výběr máte 935 výdejních míst po celé České republice. 

Výdajné miesta Zásilkovna

Kolik za dopravu prostřednictvím zásilkového zaplatíte?

Jde o efektivní způsob dopravy s výhodnou cenou - za doručení na vybranou pobočku na Slovensku je cena 2 €, pro Česko je cena 3 €.

Posted by

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/coneco-blog.png

I tento rok se naša společnost zúčastní veletrhu CONECO-RACIOENERGIA, který se uskuteční ve výstavišti Incheba Expo Bratislava. Už ve dnech 11.-14.4. 2018 můžete navštívit náš stánek. Zveme vás prohlédnout si vybrané produkty z našeho portfolia a prokonzultovat problémy týkající se vody s našimi odborníky.

Číst více
awblog/mikroplasty-v-balenych-flaskovych-vodach-blog.jpg

Začátkem minulého měsíce jsme zveřejnili článek o mikroplastech ve vodě, které znečišťují nejen moře a oceány, ale byly zjištěny i ve vzorku pitné vody. Za poslední týdny se toto téma stala ještě aktuálnější, což je pravděpodobně následkem testů balených vod neziskovou organizací Orb Media. Podle provedené studie více než 90% testovaných balených pitných vod obsahovalo určitou formu mikroplastu.

Číst více

Mikroplasty ve vodě

16.3.2018 10:28

awblog/mikroplasty-vo-vode-blog.jpg

Plasty se využívají stále častěji ve výrobě a distribuci skoro v každém průmyslu na světě. Lidstvo vyprodukuje 300 milionů tun plastu ročně. Z toho je recyklováno jen malé množství, většina zůstává na skládkách nebo v mořích a oceánech. Podle údajů OSN, plasty v mořích tvoří 5 až 12 milionů tun. Poprvé se však potvrdilo, že mikročástice plastu jsou také ve vodovodech po celém světě.

Číst více