31.7.2017 12:40

Nový pohodlný a levný způsob dopravy - Zásilkovna

ZásielkovňaSnažíme se našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli zařadit mezi možnosti dopravy i komfortní a levnou službu Zásilkovna. Díky ní si pohodlně vyzvednete vaši zásilku na jednom z výdejních míst už druhý den od objednání z našeho e-shopu.

Kdy bude zásilka připravena k vyzvednutí?

Hned, jak bude vaše zásilka připravena na vybrané pobočce, dostanete prostřednictvím bezplatné sms informaci, že si ji můžete vyzvednout. Pokud nemáte čas se na výdejním místě v nejbližších dnech zastavit, můžete si nechat zásilku uložit až na 21 dní.

Kde si můžete vaši zásilku vyzvednout?

Vaše zásilka bude připravena k osobní převzetí na jednom z výdejních míst, která si z celkového počtu 1 161 předem vyberete. V případě, že sami balíček vyzvednout nemůžete, pošlete pro něj někoho, komu důvěřujete - na pobočce není nutné prokázat se občanským průkazem či jiným dokladem, pro vyzvednutí zásilky vám postačí heslo z sms.

Na výběr máte 935 výdejních míst po celé České republice. 

Výdajné miesta Zásilkovna

Kolik za dopravu prostřednictvím zásilkového zaplatíte?

Jde o efektivní způsob dopravy s výhodnou cenou - za doručení na vybranou pobočku na Slovensku je cena 2 €, pro Česko je cena 3 €.

Posted by

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/aquatherm-praha.png

Zveme vás na mezinárodní veletrh Aqua Therm Praha, na kterém vám odprezentujeme naši společnost, její poslání a produkty, které na e-shopu nabízíme. Během celého trvání veletrhu vám budou k dispozici vyškolení odborníci na úpravu vody. Přijďte se s nimi poradit, probrat problematiku filtrace vody a prohlédnout si vybrané vodní filtry.

Číst více

Potřebujete rozbor vody?

4.1.2018 15:49

awblog/blog-potrebujete-rozbor-vody-cz.png

Pro zjištění kvality vody je nejlepším řešením provedení rozboru vodu, podle kterého zjistíte přesné hodnoty měřených látek. Jak ale zjistíte, že rozbor vody potřebujete? Většinou tomu nasvědčuje několik příznaků, které můžete na kvalitě vaší vody zpozorovat...

Číst více
awblog/vyhradni-distributor-filtrov-na-vodu-atlas-filtri.jpg

Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku produktů, a proto jsme začali spolupracovat s italskou společností Atlas Filtri, která se zabývá úpravou vody od roku 1975. Stali jsme se distributorem filtrů na vodu Atlas Filtri, což znamená, že již brzy najdete širokou škálu těchto produktů na našem e-shopu.

Číst více