31.7.2017 12:40

Nový pohodlný a levný způsob dopravy - Zásilkovna

ZásielkovňaSnažíme se našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli zařadit mezi možnosti dopravy i komfortní a levnou službu Zásilkovna. Díky ní si pohodlně vyzvednete vaši zásilku na jednom z výdejních míst už druhý den od objednání z našeho e-shopu.

Kdy bude zásilka připravena k vyzvednutí?

Hned, jak bude vaše zásilka připravena na vybrané pobočce, dostanete prostřednictvím bezplatné sms informaci, že si ji můžete vyzvednout. Pokud nemáte čas se na výdejním místě v nejbližších dnech zastavit, můžete si nechat zásilku uložit až na 21 dní.

Kde si můžete vaši zásilku vyzvednout?

Vaše zásilka bude připravena k osobní převzetí na jednom z výdejních míst, která si z celkového počtu 1 161 předem vyberete. V případě, že sami balíček vyzvednout nemůžete, pošlete pro něj někoho, komu důvěřujete - na pobočce není nutné prokázat se občanským průkazem či jiným dokladem, pro vyzvednutí zásilky vám postačí heslo z sms.

Na výběr máte 935 výdejních míst po celé České republice. 

Výdajné miesta Zásilkovna

Kolik za dopravu prostřednictvím zásilkového zaplatíte?

Jde o efektivní způsob dopravy s výhodnou cenou - za doručení na vybranou pobočku na Slovensku je cena 2 €, pro Česko je cena 3 €.

Posted by

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/filtracna-kanvica-na-vodu.jpg

Pro lidi, kteří hledají nízkonákladovou filtraci vody pro svou domácnost, jsou ideální volbou filtrační konvice na vodu. Aktivní uhlí uvnitř filtru na sebe dokáže navázat škodliviny nacházející se ve vodě, zároveň zvyšuje její kvalitu a zlepšuje chuť pitné vody. Více o výhodách použití filtrační konvice se dočtete v článku.

Číst více
awblog/cista-pitna-voda-filter-s-aktivnym-uhlim.png

Co si představujete pod pojmem čistá pitná voda? My nazýváme čistou a zdravou vodu takovou, která neobsahuje žádné škodlivé látky, a tak může v lidském těle plnit všechny důležité úkoly, pro které je určena. Vynikajícím pomocníkem v boji za čistou vodu je aktivní uhlí, které vám pomůže zbavit ji znečišťujících látek a navíc získáte vodu s výbornou chutí.

Číst více
awblog/kolko-vody-je-potrebnej-na-vyrobu-potravin-clanok.jpg

Uvažovali jste někdy o tom, kolik vody je spotřebováno nebo kontaminováno při výrobě běžných potravin a produktů, jako je čaj, rýže, chléb nebo čokoláda? V článku se také dozvíte, kolik vody potřebujete k výrobě jedné kávy, kterou vypijete spolu s přečtením tohoto článku.

Číst více