Nejlepší filtrační konvice? No přece, Ionizační konvice AQUAtip ION® Pitcher

Kategorie
 
 
 
Nejlepší filtrační konvice? No přece, Ionizační konvice AQUAtip ION® Pitcher
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Nejlepší filtrační konvice? No přece, Ionizační konvice AQUAtip ION® Pitcher
COVID-19
 
 
 
 
Pondělí, 24 června 2019
Nejlepší filtrační konvice? No přece, Ionizační konvice AQUAtip ION® Pitcher

Znečištěná voda představuje vodu, která obsahuje zvýšený chlór, těžké kovy uvolňující se ze zrezivělých potrubí či jiné škodliviny. Takové znečištění trápí převážnou část domácností, zejména lidí žijících v starších panelových bytech. S námi najdete rychlé a okamžité řešení.

Znečištěná voda představuje vodu, která obsahuje zvýšený chlór, těžké kovy uvolňující se ze zrezivělých potrubí či jiné škodliviny. Takové znečištění trápí převážnou část domácností, zejména lidí žijících v starších panelových bytech. S námi najdete rychlé a okamžité řešení. Doporučujeme vám sáhnout po ionizační konvici, díky které účinně odstraníte vaše přetrvávající problémy. Představuje efektivní, a především levnější variantu pomoci, jehož obsluhu zvládne celá rodina včetně dětí.

Proč právě Ionizační konvice AQUAtip® ION Pitcher?

Výjimečnost ionizační konvice spočívá v dvojitém účinku, který garantuje spolehlivou filtraci spojenou s alkalizací. Jen u nás najdete tento jedinečný produkt, který vodu filtruje, prostřednictvím vysoce kvalitní náplně z aktivního uhlíku, a zároveň spolu s antibakteriální složkou odstraňuje z vody všechny škodliviny, usazeniny, především agresivní chlór. Alkalizace je "třešničkou na dortu" - ionizační konvice dokáže zvýšit Ph vody na hodnotu 8,5 až 9,5, díky čemuž si můžete vychutnat zdravou alkalickou vodu obohacenou o minerály (draslík, vápník, hořčík, sodík) každý den! Třeba přihlížet na fakt, že výsledná hodnota Ph se odvíjí od kvality vstupní vody. Pití alkalické vody má výrazně pozitivní vliv na lidské tělo: revitalizuje, detoxikuje, dodává energii a zpomaluje stárnutí.
Antioxidace je další z výhod, které získáte. V případě, že vás dlouhodobě trápí překyselený organismus, následujícím řádkům byste měli věnovat zvýšenou pozornost. Ionizační konvice totiž produkuje záporné hydroxylové ionty, které snižují ORP, co dělá z vody silný antioxidant. Zejména v současnosti, v rychlé době plné technologií, má člověk vedle každodenních povinnostech tendenci žít a stravovat se nezdravě, bez dostatku dlouhého, kvalitního spánku. Takový nezdravý životní styl vede k oxidačnímu stresu, v jehož důsledku se buněčné struktury oslabují, zpomalují, což vede k jejich zániku a může mít na člověka negativní dopad. Oxidace se projevuje překyselením organismem, který účinně spasí alkalická voda, tím, že zlikviduje volné radikály.
Ionizovaná voda zaručuje účinnější vstřebávání molekul vodíku jako voda z vodovodu, čímž poskytne organismu dlouhodobou hydrataci, což se projeví zejména na celkové vitalitě, na pružnosti a na elasticitě pokožky.

Kanvica ION Pitcher

Dlouhodobá investice do zdraví v praktickém řešení

Ionizační konvice AQUAtip® ION Pitcher je lídrem mezi konvicemi a rozhodně nespadá do kategorie levných napodobenin konvic "na jedno" použití. Přesvědčí vás o tom kvalita materiáluinteligentní indikátor, který včas připomene výměnu filtru, díky čemuž si budete moci vychutnávat kvalitní filtrovanou vodu stále a co nejdéle. Praktičnost konvice spočívá v jednoduché manipulaci, kterou zaručuje samootvírací víčko na konvici. Pohodlné uchopení zvládnete prostřednictvím pevné ergonomicky tvarované rukojeti. Jako bonus máte na výběr 3 barevné provedení (fresh zelená, nebíčkovo modrá, elegantní černá).

ION Pitcher blog

Navštivte náš Youtube kanál, kde najdete krátkou recenzi Ionizační konvice AQUAtip® ION Pitcher, díky které bez problémů zvládnete i výměnu náhradního filtru.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
nebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze