4-stupňový kapilární filtr na vodu FP3-HJ 4-stupňový kapilární filtr na vodu FP3-HJ
Dostupné skladem Na druhý den Při objednávce
do 12:00
Popis produktu

4-stupňový průtokový filtr s kapilární membránou. Ekonomické řešení úpravy vody v domácnosti.

Při koupi 2 a více ks je cena 1 580,16 Kč/ks - SLEVA 12%
1 790 Kč
1790.00
+ -
Hodnocení:
Přidat do srovnání

4-stupňový kapilární filtr na vodu FP3-HJ
Adviser Image
Potřebujete poradit? Zeptejte se nás přímo na tento produkt.

Průtokový filtr s kapilární membránou od výrobce Aquafilter FP3-HJ upraví vodu ve Vaší domácnosti jednoduše a levně.

Jde o 4-stupňový systém filtrace vody, který se napojuje na studenou vodu s připojením velikosti 1/2". Přístroj má certifikát NSFA a WRAS, zároveň je vyroben v EU. Balení obsahuje vše potřebné pro funkci a provoz filtru, ať už jde o filtrační vložky, ventily, teflonovou pásku, hadičku, jednopákovou baterii nebo návod k použití.

Stupně filtrace:

  1. Mechanická filtrační vložka 20μm odstraní jako první z vody velké nečistoty jako písek, bahno, vlasy, rez, štěrk, hlínu a podobně. Tyto sedimenty by mohly v příštím procesu filtrace poškodit membránu, proto je tento krok nesmírně důležitý. Filtr je vyroben z čistého polypropylenu a v procesu filtrace jde o nejlevnější vložku, ale za to nesmírně důležitou, proto doporučujeme dbát na její včasnou výměnu.
  2. Změkčující filtrační vložka odstraní z vody škodlivý vodní kámen a zároveň odstraní z vody železo a některé těžké kovy.
  3. Kokosová filtrační vložka s KDF efektně redukuje chlor a jeho sloučeniny, pesticidy, herbicidy a další organické sloučeniny. Vložka výrazně zlepší chuť a vůni vody. KDF médium odstraní z vody některé další těžké kovy (olovo, arsen..), některé bakterie a jejich zárodky.
  4. Kapilární membrána je poslední stupeň filtrace, do membrány vstupuje již relativně velmi čistá voda, a ta protéká přes membránu velmi malými póry velikosti 0,02μm. Tento stupeň tím pádem zbaví vodu velké většiny virusů a bakterií větších než 0,02μm.

Životnost filtračních vložek je individuální, záleží na kvalitě a množství přefiltrované vody. Avšak u filtračních vložek je to přibližně 3-6 měsíců a u kapilární membrány 9-12 měsíců.

Všechny filtrační vložky zmíněné v stupních filtrace jsou součástí balení, filtr je kompatibilní se všemi vložkami Aquafilter velikosti 10". V případě zájmu můžete do poznámky uvést, že chcete v balení jiné druhy filtračních vložek a my Vám vyhovíme.

Produkt zatím nebyl hodnocen, buďte první!