Kategorie
 
 
 
Alkalická vodní tyčinka
Doprava ZDARMA nad 2000Kč
 
 
Alkalická vodní tyčinka
Měření tvrdosti vody zdarma
 
 
 
 

Alkalická vodní tyčinka

0 (0 hlasů)
Kód:000533
Výrobce:Iné
Alkalické vodní tyčinky sloužící ke zvýšení pH vody a snížení ORP
Dostupnost
Dostupnost: skladem
Vaše cena: 649 Kč bez DPH
779 Kč s DPH
Potřebujete poradit?Zeptejte se přímo na tento produkt.

Alkalická tyčinka

Alkalické tyčinky se vkládají do sklenice s vodou, kterou díky minerální vložce obohacují, zvyšují pH vody a snižují její ORP.

Jak alkalické tyčinky použit?
Na začátek je třeba promýt a zaktivizovat minerály uvnitř tyčinky - naplňte pohár/láhev do poloviny vodou, vložte alkalickou tyčinku a kývejte ní 30 sekund, následně vodu vylijte. Tento proces opakujte 3krát. Pak můžete tyčinky použít na alkalizaci vody - opět pohár/láhev naplňte vodou, vložte tyčinku, kývejte ní 30 sekund a nechte vodu s tyčinkou stát 15 až 20 minut (při použití 0,5l vody a jedné alkalické tyčinky).

Alkalické tyčinky mají na alkalizaci vody mírnější účinky (po 24h. změna pH na hodnotu 8,8 a ORP + 3mV při vstupních hodnotách pH 7,89 a ORP + 78mV), v případě zájmu o vyšší hodnoty pH doporučujeme zvolit ionizátor vody. Účinek lze zvýšit použitím více energetických tyčinek.

Význam ionizátorů vody pro životní styl:
Rychlá doba se sebou přinesla mnoho faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu vašeho života. Nesprávné stravování a stres způsobují vznik kyselého odpadu a ten se následně ukládá ve vašem těle. To vede k nedostatku energie a oslabení imunitního systému. Pitím ionizované vody se kyseliny zneutralizují a tělo může na základě toho využít tuto vodu na udržianie správné rovnováhy pH v těle. Tento proces se neodborně nazývá detoxikace. Více informací o ionizátorech vody najdete v našem článku na blogu.

Jaké jsou výhody pití alkalické vody?
Alkalická voda je pro své příznivé účinky pro zdraví doporučená mnoha odborníky a lékaři, ať už na pití, vaření, ale i léčbu. Díky vysoké hodnotě pH vyrovnává kyselé prostředí v těle a působí jako silný antioxidant. Menší molekuly vody zajišťují lepší vstřebávání a hydrataci organismu. Každodenní pití živé vody zpomaluje stárnutí.

SPECIFIKACE:
Rozmeřy: výška 146mm x průmeř 17mm
Materiál: nerezová ocel
Životnost: 6 až 12 měsícůPřidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze